Loading…

Ulet çmimi i naftës dhe benzinës, Ministria publikon çmimet për 48 orë

  • 04/09/2022 | 10:33

Ulet çmimi i naftës dhe benzinës, Ministria publikon çmimet për 48 orë

Ministria e Industrisë ka publikuar çmimin tavan për naftën, benzinën dhe gasin, për 48 orët e ardhshme.


Çmimi maksimal i lejuar për naftë është 1.73, ai i benzinës 1.38.

Ndërkaq, gasi nuk do të kushtojë më tepër se 0.76 euro.

Çmimi i naftës sot është 3 centë më lirë se dje, ndërsa benzina 2 centë më lirë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë