Loading…
Uniforma e policisë femrore e Libisë i çmendi meshkujt |VIDEO
  • 22/06/2018 | 23:31

Uniforma e policisë femrore e Libisë i çmendi meshkujt |VIDEO

Ndërsa vera ka goditur Lindjen e Mesme, oficerët e policisë libaneze kanë marrë një uniformë të re dhe po shkakton një trazim të madh në vend.


Policet ferma libaneze po dalin në veshje të tyre zyrtare policore me uniforma të reja, të cilat përbëhen nga pantallona të shkurtra të, të ngushtë dhe të zeza dhe një bluzë të zezë, transmeton lajmi.net.

Ky veprim u prezantua me qëllim të tërheqjes së turistëve në vend.

Një video është lëshuar duke treguar policet e reja femra në rrugë, duke demonstruar uniformën e re.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë