Loading…

Unikatili krenar me lojetarët e Kosovës

  • 11/06/2019 | 11:41

Unikatili krenar me lojetarët e Kosovës

Për fitoren e Kosovës janë gëzuar dhe kanë uruar shumë fytyra të njohura publike, përfshirë politikanë e artistë, transmeton Gazeta Metro.


Edhe reperi kosovar që jeton në ShBA, Unikkatil, ka uruar lojtarët e Kosovës për fitoren historike 3-2 në Sofje të Bullgarisë.

“Bravo që nuk dorëzoheni deri n’fitore! Proud of you!!”, ka shkruar reperi në Instagram, duke ia bashkangjitur një fotografi nga festa e lojtarëve të Kosovës pas golit të fitores. /gazetametro.net

View this post on Instagram

Bravo që nuk dorëzoheni deri n'fitore!! Proud of you!! ????

A post shared by Unikkatil (@unikkatilofficial) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë