Loading…

Unikkatil jep lajmin e shumëpritur për fansat e tij

  • 13/11/2020 | 19:23

Unikkatil jep lajmin e shumëpritur për fansat e tij

Reperi Unikkatil është ndër artistët më të pëlqyer të skenës muzikore shqiptare, këngët e të cilit priten shumë mirë në publik.


Ai ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, por përmes një përgjigje dhënë për fansat, reperi ka dhënë lajmin e mirë. Ai ka lënë të kuptohet se brenda këtij viti do të vije me këngë të re, por nuk ka dhënë asnjë detaj rreth projektit.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Unikkatil është “Shqiptar” në duet me Mozzik, këngë kjo e publikuar vitin e kaluar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë