Loading…

Unikkatil thotë se ‘ala’ është ‘i pathyeshëm’

  • 02/06/2023 | 16:32

Unikkatil thotë se ‘ala’ është ‘i pathyeshëm’

Viktor Palokaj, i njohur profesionalisht si Unikkatil, ka publikuar projektin e tij të ri të quajtur ‘ala’, ky është pritur jashtëzakonisht mirë nga përkrahësit e tij, shkruan Gazeta Metro.


Një nga tekstshkruesit më të mirë në industrinë tonë të showbiz-it ka sjellë një këngë që trajton rolin e tij ndër vite dhe ndikimin që ka pasur tek fansat e tij.

Që nga publikimi i saj, kënga ka marrë mbi 451 mijë klikime dhe duket se është mirëpritur nga mbështetësit e tij të cilët kanë qenë vazhdimisht në mbështetje të tij.

Unikkatili pritet të jetë edhe më aktiv këtë verë, presim të shohim publikime të reja nga ai, për t’ju informuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë