Loading…

United nuk e ka ndërmend ta shesë Pogbën

  • 24/12/2021 | 13:06

United nuk e ka ndërmend ta shesë Pogbën

United do të insistojë ta mbajë Pogbën në ‘Old Trafford’.


Paul Pogba është në vitin e fundit të kontratës me Manchester Unitedin, që deri më tani ka refuzuar të rinovojë kontratën me djajtë e kuq.

Për këtë, është raportuar që për të mos e humbur me parametra zero, United mund ta shesë në janar.

Por, mediat britanike raportojnë se Manchesteri nuk e ka ndërmend ta lërë të largohet mesfushorin francez, i cili që nga korriku e ka në tavolinë ofertën për rinovimin e kontratës.

Pogba ende s’e ka thënë fjalën e fundit dhe United po e pret një përgjigje përfundimtare.

Reali dhe PSG janë skuadrat favorite për ta rrëmbyer mesfushorin, nuk përjashtohet as një rikthim në Juventus.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë