Loading…

“Universofilia”: A u pasurua Nazi nga muzika?

  • 26/02/2021 | 08:35

“Universofilia”: A u pasurua Nazi nga muzika?

Nazmi Sfishta ose siç publiku e njeh si Nazi i grupit Aurora, ka treguar nëse është bërë i pasur nga muzika.

Përmes intervistës 60 sekonda për Prive, të realizuar muaj më parë, artisti tregoi cili detaj i pengon tek Ylli, a u ndje i tradhtuar në jetë, kush është legjenda e muzikës shqiptare dhe ku e shesh veten pas pesë vitesh?

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni në videon më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë