Loading…

Uran Ismaili ndreq hapësira rekreative e sportive në Dardani

  • 04/10/2021 | 10:53

Uran Ismaili ndreq hapësira rekreative e sportive në Dardani

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, Uran Ismasili ka vazhduar që të rregulloj gjëra nëpër lagje të ndryshme të qytetit.


Këtë herë, së bashku me disa qytetarë Ismaili ka rregulluar disa hapësira rekreative e sportive në Lagjen Dardania.

“Hapësirat dhe mundësitë ekzistojnë. Krejt çka duhet është vullnet e dëshirë për një Prishtinë ma të mirë. Këtë motivim e gjeta te qytetarët e Dardanisë, bashkë me të cilët i ndreqëm disa hapësira rekreative dhe sportive.”, ka thënë Ismaili.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]tro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë