Loading…

Uran Ismaili ndreq një park me qytetarët në Arbëri, vendos edhe 6 reflektor

  • 07/10/2021 | 13:06

Uran Ismaili ndreq një park me qytetarët në Arbëri, vendos edhe 6 reflektor

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), ka njoftuar se bashkë me qytetarët e Arbërisë kanë ndrequr një park të vogël në mes të banesave, shkruan Gazeta Metro.  

Ismaili me anë të një postimi në Facebook, ka njoftuar se bashkë me qytetarët e Arbërise e ndreqëm një park të vogël në mes të banesave.

“Mungonte ndriçimi publik prandaj vendosëm 6 drita të mëdha reflektor. Mbollëm 70 lule si dhe i ndreqëm disa ulëse. Krejt këto e kemi bo bashkë për 1 ditë, veç paramendoni çka mundemi me bo bashkë për 4 vjet”, ka shkruar ai.

Më poshtë keni postimin e plotë të tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë