Loading…

Uran Ismaili sot mban konferencë për media në Arbëri

  • 30/09/2021 | 08:20

Uran Ismaili sot mban konferencë për media në Arbëri

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, nga Partia Demokratike e Kosovës (PDK), Uran Ismaili mban sot konferencë për media, shkruan Gazeta Metro.

Ismaili konferencën do ta mbajë te Tulltorja, në lagjen Arbëria.

Konferenca fillon nga ora 14:30.

Më poshtë njoftimi i plotë:

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili mban të enjten me 30 shtator, Konferencë për Media.

Konferenca do të mbahet te Tulltorja, në lagjen Arbëria.

Ora: 14:30
Vendi: Te Tulltorja (Lagjja Arbëria) /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë