Loading…

‘Urime ditëlindja’: Wilshere futet në lavatriqe për ta frikësuar bashkëlojtarin e tij

  • 14/01/2020 | 16:50

‘Urime ditëlindja’: Wilshere futet në lavatriqe për ta frikësuar bashkëlojtarin e tij

Jack Wilshere është përkujdesur për urimin më të frikshëm për ditëlindje ndaj bashkëlojtarit të tij, transmeton Gazeta Metro.


Declan Rice sot feston ditëlindjen e tij të 21’të, teksa befasinë e ‘frikshme’ e mori nga bashkëlojtari i tij, Jack Wilshere.

Ish mesfushori i Arsenalit kishte vendosur që të futej në lavatriqe për të frikësuar më pas 21 vjeçarin dhe qëllimit ia arriti.

‘GiveMeSport’ ka publikuar momentin kur Wilshere frikëson Ricen, me videon që më pas u bë virale në rrjetet sociale./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë