Loading…

Urimi prekës i Anita Haradinajt

  • 24/01/2017 | 09:23

Urimi prekës i Anita Haradinajt

Nuk është hera e parë që djali i Ramush Haradinajt, pret ditëlindjen e tij pa babain. Edhe sot, kur Haradinaj gjendet në Francë pasi u arrestua nga autoritetet atje, Trimi, djali i tij ka ditëlindjen.


Këtë e ka bërë me dije gruaja e Ramushit, Anita Haradinaj, e cila ka shkruar një urim në faqen e saj në rrjetin social Facebook.

“Trim edhe ne kete ditelindje jemi vet, njesoj si atehere kur linde, atehere kur mbushe nje vjec e si edhe sot!!!Historia po na perseritet shpesh por ne do t’i dalim zot historise!!! Te dua pafundesisht, te kam yll, drite, zemer e shpirt! Gezuar Ditelindja jeta jem!!!”, shkruan Anita./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë