Loading…

Ushqimet që ndihmojnë në dobësimin e stomakut

  • 03/11/2016 | 17:42

Ushqimet që ndihmojnë në dobësimin e stomakut

Çdo ditë e më shumë publikohen këshilla të ndryshme apo receta se qka mund të na heqin kilet e tepërta në trup.

Kësaj radhe janë publikuar pesë produkte që ndihmojnë në dobësimin e stomakut.

Çaji i gjelbër, Salmoni, Bananeja, Limoni dhe Spinaqi konsiderohen si produkte që mund të japin efekt në shkrirjen e dhjamit të tepërt në stomak./gazetametro.net

1. Çaji i gjelbër
tea

2. Limoni
lemon

3. Bananeja
filling-foods-banana

4. Salmoni
color_of_natural_salmon

5. Spinaqi
spinach

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë