Loading…

Ushqyerja e fëmijëve me gji, fotografi mahnitëse

  • 29/12/2016 | 15:37

Ushqyerja e fëmijëve me gji, fotografi mahnitëse

Sëfundi ushqyerja me gji i fëmijëve është bërë një temë e cila ka hapur debat, nëse Facebook, duhet të lejojë fotografitë e realizuara gjatë dhënies së gjirit, transmeton Gazeta Metro.


Ivens, një fotograf nga Lituania dhe një avokat i ushqyerjes me gji të fëmijëve, ka realizuar fotografi mahnitëse, të cilat e përshkruajnë dhënien e gjirit të fëmijës në mënyrën më të bukur.

zyon6mul1483007642

irkoypal1483007676

jp8mhtvl1483007671

lijtf0zl1483007670

mpb2xpml1483007667

ncgxyeml1483007665

pk80mctl1483007663

qb05hxsl1483007661

river_mum-620x6201483007659

sxooppel1483007657

usxjlirl1483007653

vaftbvxl1483007652

vb18gnxl1483007649

yruaarel1483007647

znzsnhbl1483007644

lijtf0zl1483007670

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë