Loading…

Ushtaraku kosovar provon armët e ushtrisë së Kroacisë (Foto)

  • 30/04/2017 | 17:45

Ushtaraku kosovar provon armët e ushtrisë së Kroacisë (Foto)

Fadil Hadërgjonaj, këshilltari i Ministrit të FSK’së, Haki Demolli, ka publikuar foto interesante nga vizita që kanë pasur në Kroaci.


Ushtaraku i FSK-së ka publikuar foto duke provuar armët e ushtrisë kroate, shkruan gazetametro.net

Ndërkaq, ministri i FSK-së, Haki Demolli, kishte qëndruar javën e kaluar në Kroaci ku kishte takuar udhëheqësit kroat.

Ndërkohë, përkrahja e Kroacisë për FSK’në është thënë edhe një herë, madje nga vetë presidentja kroate, Kolinda Grabar- Kitaroviq.

Më poshtë gazetametro.net ju sjell fotografi ku ushtaraku i FSK’së provon armët e Kroacisë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë