Loading…

Ushtrim i përbashkët nga KFOR’i, EULEX’i, FSK’ja dhe Policia

  • 26/11/2016 | 07:56

Ushtrim i përbashkët nga KFOR’i, EULEX’i, FSK’ja dhe Policia

KFOR-i në bashkëpunim të ngushtë me Policinë e Kosovës, EULEX-in dhe Forcën e Sigurisë së Kosovës (FSK) po mban ushtrimin e përbashkët në Film City, kampin e Vrellës dhe atë të Pomozatinit.

Ushtrimi ka filluar më 21 nëntor dhe përfundon sot, ku edhe do të ketë mundësi që të përcillet nga afër ky ushtrim në kampin e Vrellës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë