Loading…

Vajza 16 muajshe që noton si një profesioniste

  • 30/03/2017 | 21:12

Vajza 16 muajshe që noton si një profesioniste

Fëmijët në ditët e sotme po trajtohen në mënyra të ndryshme në fusha nga më të ndryshmet gjithashtu.


Të njejtin fat e ka edhe Elizabeta, e cila sot ka 6 vjeç por në videon është paraqitur kur i kishte vetëm 16 muaj. Ajo edhe pse shumë e vogël në atë kohë notonte si një e rritur, me aq profesionalizëm, transmeton Gazeta Metro.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë