Loading…

Vajza dhe babai surprizojnë mysafirët (Video)

  • 19/02/2017 | 18:16

Vajza dhe babai surprizojnë mysafirët (Video)

Vallëzimi i vajzës me babanë e saj në dasmë është gjithmonë prekës dhe moment të cilin vajzat e mbajnë në mend gjatë tërë jetës. Por, ky baba me vajzën e tij i kanë bërë mysafirët të ndjehen të gëzuar me anë të performancës së tyre.


“Gjëja më e mira është momenti kur e kam parë babanë tim shumë të lumtur. Ëndrra ime është bërë realitet” thotë Michelle Ellison, e cila ka vallëzuar në dasmën e saj me babanë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë