Loading…

Vajza e Angelina Jolie edhe zyrtarisht ka ndryshuar emrin, e gatshme për operim

  • 24/09/2020 | 18:13

Vajza e Angelina Jolie edhe zyrtarisht ka ndryshuar emrin, e gatshme për operim

Vajza e aktores Angelina Jolie dhe aktorit Brad Pitt, Shihol, tashmë ka ardhë në një fazë ku pasi ka ndryshuar emrin, tani është e gatshme për të bërë operacione për të ndryshuar gjininë, transmeton Gazeta Metro.


E vogla e Angela Jolie pas terapive hormonale për të ndryshuar gjininë, ka vendosur që të bëj një hap më tutje. Pasi ndryshoi emrin nga Shihol në John, ajo është e gatshme të i nënshkrohet operacioneve për të ndruar gjininë, shkruajnë tabloidët amerikane, transmeton Gazeta Metro.

Deri më tani, askush nga familja e saj nuk ka konfirmuar një lajm të tilla.

“Ajo dëshiron të jëtë një burrë dhe ne i premë flokët, pastaj ajo filloi të vishej si vëllezërit e saj, duke menduar se është një e tillë. Unë do ta përkrah pavarsisht çdo gjëje”, ka thënë Angelina në një intervistë kohë më parë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë