Loading…

Vajza e ish-deputetes merr gjithë vëmendjen në Instagram

  • 16/09/2020 | 14:05

Vajza e ish-deputetes merr gjithë vëmendjen në Instagram

Mjafton një postim në rrjetet sociale dhe ajo menjëherë të kthejë gjithë vëmendjen nga vetja. Është fjala për Ada Dedën, e cila herë pas here poston imazhe shumë “hot” në “Instagram”.


E kështu ka bërë edhe së fundmi. Vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda, ka ndarë me ndjekësit disa fotografi ku shfaqet me një fustan shumë të shkurtë, që për pak nuk i ka zbuluar më shumë seç duhet.

Gjithashtu fustani ka edhe një dekolte mjaft të hapur, duke mos i lënë kështu vend imagjinatës së fansave të shumtë. Këta të fundit nuk ia kanë kursyer aspak komplimentet biondes bukuroshe.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë