Loading…
Vajza e Jusuf Gërvallës ‘godet’ keq kryeministrin: Ramush, zoti t’marroftë
  • 21/03/2018 | 23:14

Vajza e Jusuf Gërvallës ‘godet’ keq kryeministrin: Ramush, zoti t’marroftë

Vajza e Jusuf Gërvallës, Donika Gërvalla ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Ramush Haradinaj pas ratifikimit të Marrëveshjes për demarkacionin, duke i thënë “Ramush Haradinaj, Zoti t’marroftë e të zëntë gjaku i të gjithë atyre që luftuan për ato toka”.


“Ramush Haradinaj, Zoti t’marroftë e të zëntë gjaku i të gjithë atyre që luftuan për ato toka, me të cilat bëni pazare si t’jau ketë falë baba.

Votën time s’e ke marrë kurrë dhe s’e merr sa t’jetë jeta, por ata që ta kanë dhënë, sot e panë se çka i ndodh një vendi e një shoqërie, kur në krye të qeverisë e ka një kriminel ordiner si ti. Pis bre!”, ka shkruar Gërvalla në Facebook.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë