Loading…

Vajza e Lutfi Hazirit ekspozon linjat trupore në bikini

  • 13/07/2020 | 08:19

Vajza e Lutfi Hazirit ekspozon linjat trupore në bikini

Kënga Haziri njihet si një nga vajzat më seksi, e këtë e dëshmon edhe më tepër me fotografitë e saj të fundit.


Vajza e të parit të komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri duket se po vë në pah linjat trupore duke mos ngurruar aspak.

Teksa po shijon pushimet verore, Kënga edhe po pozon vazhdimisht, duke mos përtuar të ekspozojë gjoksin, të pasmet e këmbët e formësuara.

 

View this post on Instagram

 

happiest under the sun

A post shared by Kënga Haziri (@kengahaziri) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë