Loading…
Vajza e Madonës paraqitet përvëluese si modele në javën e modës |FOTO
  • 13/09/2018 | 17:53

Vajza e Madonës paraqitet përvëluese si modele në javën e modës |FOTO

Vajza e Madonnës, Lourdes Leon, 21 vjeçe bëri një debutim si modele e markës së Gypsy Sport, lajmi ky i cili u bë numër 1 në lidhje me modën.


Megjithëse ajo ka një përvojë si një bartës e fushatave të fotografive të markave të njohura Converse dhe Stella McCartney, shfaqja në pistë ishte premierë. Sipas raporteve të medias së huaj, vajza e Madonës nuk e kaloi sipas rregullave kastingun.

 

View this post on Instagram

 

#runway

A post shared by Lourdes Leon (@lourdesleon_official) on

Domethënë, drejtori kreativ i markës Rio Uribe tha se ishte kontaktuar personalisht nga Lourdes, i cila ia kishte shpreh dëshirën e saj për sfilatën në fjalë, transmeton gazetametro.net.

 

View this post on Instagram

 

#runway

A post shared by Lourdes Leon (@lourdesleon_official) on

Modelja 21 vjeçare me guxim veshi kombinimin mbresëlënës të modës dhe xhinse të shqyer./gazetametro.net.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë