Loading…

Vajza e Ramadan Krasniqit shtatzënë: Në këtë vend ka shkuar për pushime

  • 18/01/2021 | 16:13

Vajza e Ramadan Krasniqit shtatzënë: Në këtë vend ka shkuar për pushime

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit.


Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj. Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se po i shijon pushimet me bashkëshortin në Dubai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë