Loading…

Vajza e Shkumbin Kryeziut dhe Mimoza Mustafës një femër ‘bombastike’

  • 13/07/2019 | 20:49

Vajza e Shkumbin Kryeziut dhe Mimoza Mustafës një femër ‘bombastike’

Vajza e këngëtarëve Shumbin Kryeziut dhe Mimoza Musatafës shpesh bëhet pjesë e mediave rozë.


Fotografitë të cilat ajo i publikon me ndjekësit në rrjete sociale arrin të komentohen mjaft shumë.

Rozafa, poston foto ku edhe shpesh shfaqet provokuese.

Së fundi, në rrjetin social ‘Instagram’, ka publikuar një imazh ku ka venë në pah linjat joshëse. E veshur me pantolla të ngushtë dhe një bluzë me ngjyrë të bardhë ka pozuar para kamerës.

Ndryshe, Rozafa është aktive me postime në rrjete sociale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë