Loading…

Vajza e vogël nga Rusia këndon shqip bashkë me vëllanë, video merr miliona klikime |PAMJE

  • 15/05/2019 | 11:59

Vajza e vogël nga Rusia këndon shqip bashkë me vëllanë, video merr miliona klikime |PAMJE

Anahita Damiann është vajza e vogël nga Rusia e cila publikon vazhdimisht video në Instagram duke kënduar, ndërsa së fundi është filmuar duke kënduar shqip, transmeton Gazeta Metro.


Në mesin e shumë këngëve më të njohura në botë, ajo ka zgjedhur edhe një shqip për ta kënduar.

‘Te molla’ është kënga të cilën Anahita e këndon më vëllanë e saj të vogël, video e së cilës ka marrë afro 3 milion klikime në Instagram.

Ndryshe, vajza ka 1.4 milionë ndjekës në rrjetin social, ku poston video gati për çdo ditë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë