Loading…

Vajza modele e ish-deputetes shqiptare drejt pasarelave të New York’ut

  • 21/10/2018 | 18:13

Vajza modele e ish-deputetes shqiptare drejt pasarelave të New York’ut

Më 18-19 Tetor në Prishtinë u mbajt pasarela me e rëndësishme shqiptare e vitit “Fashion nights”, ku bukuroshet shqiptare nga të gjitha trojet shqiptare prezantuan veshjet më të ekspozuara të stinës.


Sipas mediave dhe specialistëve të kësaj fushe bukuroshja 19-vjeçare nga Tirana Ada Deda e njohur tashmë në fushën e modelingut ishte më e preferuara e netëve të modës në Prishtinë. Bukuroshja Deda është studente e vitit të dytë të gazetarisë në Universitetin e Tiranës dhe vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda.

Sipas informacioneve të sigurta këtë vjeshtë modelja Ada Deda ka siguruar interesin e një shtepie mode në New York dhe agjenti i saj është në termat e fundit të nënshkrimit të një kontrate miliona dollarëshe.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë