Loading…

Vajza që mban emrin e një partie politike të Kosovës (Foto)

  • 08/06/2017 | 17:57

Vajza që mban emrin e një partie politike të Kosovës (Foto)

Një kosovar që jeton në Belgjikë e ka emëruar vajzën e tij me emrin e një partie politike të Kosovës.


Bedri Peposhi nga Lipjani kishte vendosur që ta emëronte vajzën e saj që kishte lindur më 29 nëntor 2015 me emrin ‘Vetëvendosje’, sipas lëvizjes në Kosovë me të njëjtin emër, transmeton Metro.

Peposhi këtë e ka treguar vet përmes ekstraktit të vajzës së tij, të cilin e ka publikuar në rrjetin social Facebook. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë