Loading…
Vajza ruse që konsiderohet si më e veçantja në botë
  • 05/12/2017 | 16:53

Vajza ruse që konsiderohet si më e veçantja në botë

Anastasia Knyazeva, vajza 6-vjeçare nga Rusia, njihet si vajza më e bukur në botë, e cila është shpallur së fundi nga një sondazh për më të bukurat e botës, duke e lënë pas francezen Thylane Blondeau, që e mbante këtë titull deri tani.


Knyazeva, i ka lënë të gjithë pa fjalë me bukurinë e saj, duke grumbulluar miliona adhurues nga e mbarë bota në rrjetet sociale, transmeton gazetametro.net

Ajo është një modele për fëmijë, dhe shumë shpejtë ka arritur të ketë vëmendjen e shumë njerëzve.

Rusja 6-vjeçare, ka sy të veçantë, me ngjyrë të kaltër, flokët kafe të gjata dhe baluket, duke e  bërë kështu të duket si një kukull./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë