Loading…

Vajza, vera erdhi: Këto bikine do t’iu bëjnë të dukeni sa më seksi

  • 16/06/2019 | 12:51

Vajza, vera erdhi: Këto bikine do t’iu bëjnë të dukeni sa më seksi

Bikinet janë pjesa më e rëndësishme e pushimeve të vajzave dhe grave, të cilat dëshirojnë të duken sa më mirë në plazh dhe pishina, transmeton Gazeta Metro.


Gjatë periudhes së verës, kur edhe vjen koha e pushimeve, pas një viti të lodhshëm me punë vjen koha e vizitave të ndryshme.

Vajzat sapo zgjedhin plazhin e vendit të pushimit, menjëherë duhet të mendojnë për bikinet që duhet të veshin, pasi kjo përbën një pjesë shumë të rëndësishme të dukjes.

Sidooqoftë, ndryshe nga vitet e kaluara, këtë vit dizajnerët më të njohur botërorë propozojnë bikinet e kapura.

E këtë siç duket po e pëlqejnë shumë edhe vajzat, ndërsa edhe fytyrat më të njohura në botë po shihet se po i veshin shumë ato.

Më poshtë, u sjellim bikinet më të preferuara për verën 2019.

1.Ngjyra rozë është shumë në modë këtë verë, ndërsa disa forma mbi të e bëjnë edhe më të pëlqyeshme.

2. E zeza është e preferuara e të gjithve

3. Ngjyra e kaltër e mbyllur vë në pah edhe më shumë ngjyrën e trupit tuaj

4. Bikinet më të gjata, por të ndara në mes, janë ato që janë pëlqyer për vite radhazi, nga të gjitha vajzat./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë