Loading…

Vaki shqiptare: Ekipi stërvitet në terr, pasi harruan të ndiznin dritat

  • 03/12/2021 | 20:58

Vaki shqiptare: Ekipi stërvitet në terr, pasi harruan të ndiznin dritat

Pragndeshja e sfidës Teuta-Vllaznia është shoqëruar me një episod shumë të çuditshëm. Të dy skuadrat kanë hyrë në stadium dhe kanë nisur nxemjen e zakonshme në errësirë të plotë.


Sipas “SuperSport”, drejtuesit e stadiumit “Elbasan Arena” kanë harruar të ndezin ndriçimin artificial në stadium në momentin e duhur dhe lojtarët janë detyruar që të nisin përgatitjet për duelin në terr.

Vetëm tërheqja e vëmendjes nga ana e drejtorit të Vllaznisë, Matko Djarmati, ka bërë që drejtuesit e stadiumit të aktivizojnë ndriçimin artificial dhe që gjithçka t’i kthehej normalitetit në impiant.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë