Loading…
Valon Behrami martohet me skiatoren e njohur Lara Gut, shkëlqen ylli zviceran |FOTO
  • 12/07/2018 | 18:27

Valon Behrami martohet me skiatoren e njohur Lara Gut, shkëlqen ylli zviceran |FOTO

Valon Behrami është martuar me skiatoren zviceran, yllin Lara Gut.


Lojtari i njohur shqiptar, ylli i kombëtares zvicerane, Valon Behrami, është martuar me skiatoren zviceran, yllin Lara Gut.

Behrami dhe Lara u martuan më 11 korrik në Lugano.

Lara shkruan në Instagram:

“Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë më të ngushtë rreth nesh, ndjenjat e shtëpisë …. Nuk mund të imagjinonim një mënyrë më të mirë për të thënë po. 11 korrik 2018 »#loveislove”.

Publikisht, të dy që nga 18 marsi i këtij viti janë një çift. Në atë kohë, Mbretëresha e Skive shkroi në Facebook:

“Me Valon, kam mësuar fuqinë e të qenit çift dhe të kesh një person pranë jush që do të të marrë për dore dhe kurrë nuk do të të lërë vetëm. Valoni është gjëja më e bukur që më ka ndodhur ndonjëherë”,

Lojtari i njohur shqiptar, ylli i kombëtares zvicerane, Valon Behrami, është martuar me skiatoren zviceran, yllin Lara Gut.

Behrami dhe Lara u martuan më 11 korrik në Lugano.

Lara shkruan në Instagram:

“Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë më të ngushtë rreth nesh, ndjenjat e shtëpisë ….

Nuk mund të imagjinonim një mënyrë më të mirë për të thënë po. 11 korrik 2018 »#loveislove”.

Publikisht, të dy që nga 18 marsi i këtij viti janë një çift. Në atë kohë, Mbretëresha e Skive shkroi në Facebook:

“Me Valon, kam mësuar fuqinë e të qenit çift dhe të kesh një person pranë jush që do të të marrë për dore dhe kurrë nuk do të të lërë vetëm. Valoni është gjëja më e bukur që më ka ndodhur ndonjëherë”

 

11.07.2018 ❤ You & me, our families and closest friends around us, home feelings… I couldn’t have imagined a better way to say “I do”. ❤ @valonbera #sipersempre #loveofmylife

A post shared by Lara Gut (@laragutofficial) on

Kujtojmë se Valoni, megjithatë, ishte ende në një marrëdhënie me Elena Bonzanin. Me të ka dy fëmijë Sofia (9) dhe Isabel (18 muaj). Më 23 shkurt, ai u nda nga Elena.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë