Loading…

Valon Berishën e pyesin a bën seks para apo pas ndeshjes, kjo është përgjigja e tij

  • 18/10/2020 | 17:43

Valon Berishën e pyesin a bën seks para apo pas ndeshjes, kjo është përgjigja e tij

60 sekondat e kësaj jave në Prive i’u kushtuan futbollistit me famë ndërkombëtare, Valon Berisha.


Valoni i’u përgjgj shumë pyetjeve duke na zbuluar një anë tjetër të tij.

Berisha u shpreh se femrat shqiptare për të janë të kompletuara, e teksa në siklet u vu kur u pyet se nëse bën seks para apo pas ndeshjes së futbollit.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë