Loading…

Valon Maloku tregon si hyri policia në ‘It’s my home’: Erdhën 6 herë

  • 26/09/2022 | 21:03

Valon Maloku tregon si hyri policia në ‘It’s my home’: Erdhën 6 herë

Valon Maloku i “It’s my home”, në Pressing të T7 ka treguar se si hyri policia në shtëpinë e këtij reality show.


“Në momentin që janë bërë ato thirrje, Policia vjen e shqyrton rastin, i merr në pyetje njerëzit që kanë qenë të përfshirë në atë rast, i ka marrë deklaratat, në konsultim me prokuror thotë nuk ka bazë për me hapë rast.”

“Vijnë 6 herë, se presioni ka qenë aq i madh, derisa dorëzohet prokurori, po flas me fjalë aty çka kam ni se skam fol me prokurorin, thotë duhet me hapë ni rast edhe pse deklarata e vajzës ka qenë që unë kam bo lojë, nuk kam qenë e lëndume as e goditne por veç e gjujtne”, tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë