Loading…

Valon Syla e Shqiprim Arifi kapen keq në komente rreth një postimi

  • 14/01/2022 | 23:21

Valon Syla e Shqiprim Arifi kapen keq në komente rreth një postimi

Gazetari Valon Syla njihet për qëndrimet e tij ndaj mërgimtarëve, kësaj radhe ka thënë se kanë qejf t’i reklamojnë veturat e tyre.


Por, në lajmin e publikuar nga T7, ish-kryetari i Presheveës, Shqiprim Arifi, ka komentuar duke e quajtur gazetarin Syla “të marrë”.

“Ky reklamohet me marrëzinë dhe nivelin e ulët që ka. Qesharak”, ka shkruar Arifi.

E pikërisht në atë koment, Syla i ka replikuar Arifit duke i bërë pyetje për modelin e flokëve të tij, e dukë përmendur edhe Vuçiqin.

“Ku jeni model i flokëve? E doni Vuçiqin. Thuaj përshëndetje për familjen time”, ka thënë Syla kështu kuptimisht.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë