Loading…

Valverde flet për herë të parë pas largimit nga Barcelona

  • 13/02/2020 | 17:06

Valverde flet për herë të parë pas largimit nga Barcelona

Ernesto Valverde ka folur për herë të parë pas largimit nga Barcelona.


Tekniku spanjoll muajin e kaluar ishte shkarkuar nga Barcelona, pas një serie jo të mirë të rezultateve.

56 vjeçari është kthyer të flas rreth kohës së kaluar te Barcelona, të cilën e konsideron të jashtëzakonshme.

“Trajnimi i Barcelonës ka qenë një përvojë e jashtëzakonshme, jam i kënaqur që kam qenë aty, por kur nënshkruan një kontratë, dihet që gjithçka matet me rezultate dhe se trajneri gjithmonë mbahet si përgjegjës për to. Nuk mendoj se jam trajtuar padrejtësisht”, ka deklaruar Valverde.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë