Loading…

Van Dijk zgjedh 5 futbollistët më të mirë në Premier Ligë, të cilët nuk janë pjesë e Liverpoolit

  • 05/04/2020 | 20:49

Van Dijk zgjedh 5 futbollistët më të mirë në Premier Ligë, të cilët nuk janë pjesë e Liverpoolit

Qendërmbrojtësi holandez, Virgil van Dijk, ka zgjedhur pesë futbollistët më të mirë në Premier Ligë të cilët nuk janë pjesë e Liverpoolit, transmeton Gazeta Metro.


Që nga koha kur është transferuar te Liverpooli nga Southamptoni, qendërmbrojtësi holandez është shëndrruar në një mbrojtës si të vështirë për tu kaluar dhe më i miri i botës momentalisht.

Së fundmi ai ka treguar se kush janë pesë futbollistët më të mirë në Premier Ligë, të cilët nuk janë pjesë e skuadrës së Liverpoolit.

28 vjeçari ka zgjedhur tre futbollistë nga skuadra e Manchester Cityt, një të Arsenalit dhe një të Tottenham Hotspurit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë