Loading…

Vanessa kujton Kobe dhe Giannan në njëvjetorin e vdekjes tragjike

  • 26/01/2021 | 19:22

Vanessa kujton Kobe dhe Giannan në njëvjetorin e vdekjes tragjike

Sot u benë një vit nga vdekja tragjike e yllit te Laker dhe vajzës se tij, transmeton Gazeta Metro.

Me një foto te postuar në Instagram një letër të pranuar nga një shoqe e vajzës , Vanessa tha se ende nuk po mund ta kuptoj tragjedinë që ka ndodhur tek dy njerëz kaq të mrekullueshëm.

“Të dua Aubz (siç do të të thërriste Gigi im). Faleminderit shumë për ndarjen e bukur të disa prej kujtimeve tuaja për Gigi tim me mua dhe më lejoni t’i ndaj ato këtu në shoqërinë time”, shkroi nder të tjera Vanessa.

Kujtojmë se ngjarja ndodhi pas rrëzimit të aeroplanit ku Kobe dhe Gianna gjendeshin .

“Ende nuk duket e vërtetë. Kobe, e bëmë mirë. Gigi, ti akoma e bën krenare mamin. Unë të dua!”, përfundoi Vannesa./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë