Loading…

Varrimi i motrës së Sali Berishës: Morën pjesë personalitete, mungoi ai që nuk pritej (Foto)

  • 13/08/2017 | 18:37

Varrimi i motrës së Sali Berishës: Morën pjesë personalitete, mungoi ai që nuk pritej (Foto)

Në varrimin e motrës së ndjerë të ish-Kryeministrit Sali Berisha morën pjesë disa nga personalitetet më të larta të shtetit shqiptar.


E ndjera Hajrie Osmani, motra e vetme e Berishës u varros në orën 12:00 në varrezat e Sharrës dhe disa nga emrat që morën pjesë në ceremoni ishin Fatmir Mediu, Rudina Hajdari, Edi Paloka, Tritan Shehu dhe kryeprokurori Adriatik Llalla.

Lideri i rizgjedhur i PD, Lulzim Basha ka munguar në këtë ceremoni dhe kjo gjë ka rënë në sy të mediave shqiptare. Motivet e mungesës së tij në këtë ceremoni mortore nuk janë bërë ende të ditura.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë