Loading…
Varrosen dy motrat kosovare që vdiqën në aksident në Gjermani: Ishin të martuara për dy vëllëzër
  • 15/03/2019 | 09:53

Varrosen dy motrat kosovare që vdiqën në aksident në Gjermani: Ishin të martuara për dy vëllëzër

Ditë më parë në një aksident tragjik në Gjermani ndërruan jetë dy motra nga Kosova.


Dy motrat që ndërruan jetë janë Hidajete dhe Feride Malokaj-Shabani. Hidajetja dhe Feridja ishin të martuara për dy vëllëzër.

Varrimi i të ndjerave u bë dje në ora 15:00 në fshatin Brovinë të komunës së Gjakovës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë