Loading…

Varroset sot i riu që u privua nga jeta mbrëmë në Mitrovicë

  • 30/10/2021 | 12:33

Varroset sot i riu që u privua nga jeta mbrëmë në Mitrovicë

Sot do t’i jepet lamtumira e fundit, A.M., 26-vjeçar i cili u therë me thikë për vdekje mbrëmë në Mitrovicë.

Familjarë të viktimës kanë njoftuar se varrimi i tij do të bëhet sot në orën 15:16 në varrezat e  qytetit në Shipol.

Ndërkohë, Policia e Kosovës ka identifikuar tashmë dy persona të dyshuar për vrasjen e 26-vjeçarit

Express nga burime brenda Policisë së Kosovës mëson se njëri nga të dyshuarit për vrasjen e të riut është L.B., vëllai i V.B., i arrestuar për vrasjen e një studenti në afërsi të gjimnazit “Frank Bardhi”, në Mitrovicë, në vitin 2016.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë