Loading…

Vazhdojnë ledhatimet: Nuk mundem të iki

  • 03/12/2021 | 14:11

Vazhdojnë ledhatimet: Nuk mundem të iki

Historia në mes Donaldit dhe Beatrixës brenda shtëpisë po shkon e po bëhet më serioze, ku hiq më larg se mbrëmë ata ia dhanë puthjen e parë njëri-tjetrit, transmeton Gazeta Metro.


Kjo erdhi si rrjedhoj e atij pohimi që Donaldi ia bëri Beatrixës gjatë primit të së martës.

Në një dasmë të organizuar nga Vëllau i madh, ku ata dy ishin çifti martesor, ndodhi shumë çka dhe u dhanë deklarata të shumta.

”Po thoja që e kisha të vështirë, sepse kur rri me ty nuk iki dot. Po mundohesha të gjeja një milion punë dhe të merresha me një gjë se…”; tha ajo.

Ndryshë, Donaldi është deklaruar se nuk dëshiron të shikoj mbrapa dhe ti kthehet historisë me Borën, gjë që e solli çiftin në këtë raportë që janë brenda shtëpisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë