Loading…

Vazhdojnë telashet për Milan, konfirmohen lëndimet e këtyre dy lojtarëve

  • 03/10/2022 | 18:41

Vazhdojnë telashet për Milan, konfirmohen lëndimet e këtyre dy lojtarëve

Milan po vazhdon të ketë telashe me lëndimet.


Ekzaminimet mjekësore kanë konfirmuar dy lëndime te skuadra e Milan.

Dyshja e mbrojtjes, Simon Kjaer dhe Davide Calabria janë konfirmuar si lojtarë të lënduar, pas testeve të fundit, përcjell lajmi.net.

Të dy lojtarët kanë probleme më kërdhokullën.

Calabria pritet t’i mungojë skuadrës së Milan për rreth tre muaj. 2022 mbyllet para kohe për të.

Kjaer në anën tjetër ka një lëndim më pak serioz. Ai pritet të mungojë rreth 15 ditë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë