Loading…
Vazhdon ankthi në Vlorë: 24 vjeçari fshihet në një banesë, dyshohet se ka probleme mendore
  • 10/08/2018 | 19:25

Vazhdon ankthi në Vlorë: 24 vjeçari fshihet në një banesë, dyshohet se ka probleme mendore

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash më parë në Resulaj të Vlorës, ku një 24 vjeçar ka qëlluar me kallashnikov mbi disa persona, duke lënë 8 të vdekur dhe 6 të plagosur.


Ndërkohë që në ndjekje të tij janë vënë forca të shumta të policisë të cilët tani kanë identifikuar vendndodhjen e autorit.

Burime nga policia për Syri.net bëjnë me dije se 24 vjeçari është strehuar në një banesë në fshat.

Ndërkohë që në ndihmë të forcave REA, FNSH-së dhe DELTA po shkojnë edhe disa forca nga Tirana, pasi autori është i armatosur si dhe dyshohet se ai është me probleme mendore.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë