Loading…

Vazhdon boksi: Tani femrat rrahën mes vete në rrugët e Pejës

  • 06/02/2021 | 14:46

Vazhdon boksi: Tani femrat rrahën mes vete në rrugët e Pejës

Po vazhdon fenomeni i zakonshëm tani në Kosovë, rrahja e femrave mes vete, shkruan Gazeta Metro.

Kështu sot në qytetin e Pejës, disa femra janë rrahur mes vete në mes të rrugës.

Derisa ishin duke u përleshur, në mesin e tyre ka ndërhyrë edhe një djalë i ri duke goditur njërën nga vajzat.

Video është incizuar dhe publikuar nga Insajderi.//gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë