Loading…

Vazhdon ‘Drama Djokovic’: Të shtunën do të dërgohet sërish në mbajtje

  • 14/01/2022 | 13:20

Vazhdon ‘Drama Djokovic’: Të shtunën do të dërgohet sërish në mbajtje

Tenisti serb, Novak Gjokovic të shtunën do të dërgohet sërish në mbajtje, pasi Australia ia refuzoi sot për të dytën herë vizën.


Gjokoviq do të kalojë më shumë kohë në mbajtje, derisa sfida e tij ligjore vazhdon në gjykatë.

Ai do të intervistohet të shtunën në orën 08:00 të mëngjesit, nga zyrtarë të Forcave Kufitare Australiane, në zyrat e tij të avokatëve.

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë