Loading…

“Vazhdon gallata”: Edhe ish-deputeti i Kuvendit do t’i bashkohet “It’s My Love”

  • 16/01/2021 | 13:16

“Vazhdon gallata”: Edhe ish-deputeti i Kuvendit do t’i bashkohet “It’s My Love”

“It’s My Love”, është kthyer në një nga emisionet më të komentuara javëve të fundit. Për ndryshimet që do të ndodhin në këtë emision gjatë episodeve të radhës ka folur Kika.

Ai ka qenë i ftuar në një intervistë për Express Rozë, ku ka treguar për prurjet e reja që do t’i bashkohen këtij emisioni.

Bëhet fjalë për Anën dhe Beratin e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, emision i cili realizohet në Shqipëri.

Por, përveç Anës e Beratit, Kika bëri me dije se emisionit do t’i shtohet edhe një ish-deputet i Kuvendit të Kosovës. Milaim Zeka do të jetë pjesë e “It’s My Love”, si analist.

“Kemi edhe dy ardhje nga “Për’puthen”. Është Ana dhe Berati, të cilë. Kemi edhe ndryshimin e analistit, që javë për javë ka me qenë aty. Është analist e politikan, z. Zeka, pra Milaim Zeka”, ka treguar Kika.

Intervistën e tij të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë