Loading…

Vazhdon gallata me fotografinë e Veton Surroit ku i tregoi ‘muskujt’

  • 22/07/2021 | 22:02

Vazhdon gallata me fotografinë e Veton Surroit ku i tregoi ‘muskujt’

Gjatë ditës së sotme, publicisti dhe gazetari, Veton Surroi, publikoi një fotografi me anë të së cilës ia uroi ditëlindjen vetes, bëri buj të madhe në rrjete sociale, shkruan Gazeta Metro.


Në atë fotografi, Surroi u shfaq në ujë më rrobe banjo, ku u mundua të tërhiqte barkun duke tërhequr frymëmarrjen, gjë që e vuri më shumë në pah gjoksin e tij.

E kjo u desh që brenda pak orëve, rrjeti ta kthej këtë gjë në humor.

Një fotografi e Kidës është marrë dhe është bashkuar me atë të Surroit, ndërsa mbishkrimi ishte: Jeta nuk është e drejtë. Kjo ka të bëjë me gjoksin e të dyve.

Ndryshe, sa i përket Kidës, është hasur që ka bërë ndërhyrje duke e rritur gjoksin./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë