Loading…

Vazhdon injorimi i seancave nga ministrat e kabinetit qeveritar

  • 19/01/2017 | 11:25

Vazhdon injorimi i seancave nga ministrat e kabinetit qeveritar

Ministrat e kabinetit qeveritar po vazhdojnë të injorojnë interesimin e deputetëve për çështje të ndryshme.

Edhe gjatë seancës së sotme, një pjesë e madhe e deputetëve kanë munguar në seancë për t’iu përgjigjur pyetjeve të deputetëve.

Ministri i Shëndetësisë, Imet Rrahmani, ministri i Financave, Avdullah Hoti e ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferat Shala.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë