Loading…

Vazhdon me ofendime Molliqaj: I thotë Abazit je pak si femër, ke edhe probleme që je i vogël

  • 11/09/2019 | 22:23

Vazhdon me ofendime Molliqaj: I thotë Abazit je pak si femër, ke edhe probleme që je i vogël

Dardan Molliqaj ka vazhduar me shprehje ofenduese në një emision televiziv. Molliqaj përveç që  e quajti Abazin servil, frikacak e të padijshëm, it ha se duket ‘paksa edhe si femër’, trasnmeton Gazeta Metro.


’Je pak edhe si femër. Ke probleme që je  i vogël, skuqesh kur flet e je në siklet’, tha Molliqaj.

Menjëherë, Molliqaj u kthye dhe kërkoi falje ndaj femrave për këtë krahasim./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë